понеділок, 1 квітня 2019 р.

Звіт про підсумки виховної роботи в КЗ "Олександрівське НВО №1" за 2018-2019 н.р.


Виховання – найбільш важлива і найбільш суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі. Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе, вміє правильно використовувати власний потенціал, здатний створити ситуацію успіху, розробити й реалізувати власний життєвий проект. 

У 2018-2019 н.р. в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу «Олександівське НВО №1» проводилися наступні загальношкільні заходи з виховної роботи: 

-урок-реквієм «Голокост – лихо століття» до Дня пам’яті жертв Голокосту; 

-Урок мужності до Дня Соборності України «Співаймо славу тій події і тепер» (літературно-історична композиція); 

-Відзначення дня пам'яті Героїв Крут - урок мужності «Червоний сніг»; 

-загальношкільна лінійка-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні; 

-урок мужності «Біль і сльози Афганістану…»; 

-Шевченківські дні до 205 річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка; 

-урок-реквієм «Слід Чорнобиля нічим не змити», вахта пам’яті; 

-загальношкільна акція «Ветеран живе поруч» до Дня Перемоги; 

-«Зірка пам’яті», «Ветеран живе поруч»; 

-«Допоможемо воїнам АТО»; 

-«Допоможемо перезимувати птахам». 

Виховні години: "Що ми знаємо про СНІД”, «Ми за здоровий спосіб життя», «День толерантності», «Рідна мова – диво калинове», «Вшануємо пам’ять Тараса». 

В рамках Акції «16 днів проти насильства» було проведено: 

-конкурс малюнків «Зупинимо насильство разом»; 

-анкетування «Чи існує насильство в школі та вдома?»; 

-зустріч з фахівцем з соціальної роботи Олександрівського 

Тематична виставка:«Дари осені», «Свято урожаю», «Мужні захисник України», «Я люблю рідну мову», виставка творчих робіт здобувачів освіти школи. 

Упродовж тижня сприяння здорового способу життя була проведена акція «Ми – за здоровий спосіб життя», під час якої учні 5-11 класів могли висловити свою підтримку здоровому способу життя та засудити шкідливі звички. 

У школі діє волонтерський загін «Імпульс». Волонтери сприяли проведенню благочинних акцій: «Допоможемо воїнам АТО», «Добро в наших серцях», зі збору теплого одягу, продуктів харчування для воїнів АТО. Протягом року волонтери навчалися новим формам роботи. Було проведено волонтерську естафету добрих справ. 

Під час проведення акцій «Зірка пам’яті», «Ветеран живе поруч» діти – волонтери відвідували ветеранів, допомагали по господарству, вітали зі святом Дня Перемоги, взяли участь в урочистій ході до Дня визволення Європи від нацизму. 

Декада соціально-психологічної служби, під час якої активізовано роботу із дітьми соціальних категорій. 

Діти брали активну участь у районних та обласних конкурсах: 

У районному етапі конкурсу інтелектуальних ігор команда нашої школи «Прайм» виборола І місце, представляла наш район у обласному етапі інтелектуальних ігор. Дружина юних рятувальників КЗ «Олександрівське НВО №1», до складу якої увійшли представники Олександрівської ЗШ №1 та Олександрівської філії, у районному етапі виборола ІІ місце 

Збірна команда КЗ «Олександрівське НВО №1» взяла участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де посіла 2 місце. 

Завдання виховної роботи: 

• формування громадянина-патріота України, підготовленого до життя з високою національною свідомістю; 

• виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини та з повагою ставиться до традицій і культури свого народу; 

• створення умов для самореалізації особистості, її здібностей, суспільних та власних інтересів; 

• виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я.


Немає коментарів:

Дописати коментар